اپلای در مطرح ترین دانشگاه های ترکیه

اوگو آکادمی راهنمای شما در انتخاب و پذیرش دانشگاه ها در ترکیه

ogo moshavereh header
ogo mosyhavereh heaDER

چرا اوگو آکادمی

۰ تا ۱۰۰ امور اخذ پذیرش

ما در اوگو آکادمی، نمایندگی رسمی ۳۵ دانشگاه در ترکیه هستیم که صفر تا ۱۰۰ امور تحصیلی از جمله ترجمه مدارک، رزرو خوابگاه و امور پذیرش شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهیم و در همه مراحل همراه شما هستیم

پذیرش بدون ازمون ورودی و مدرک زبان:

پذیرش هایی که اوگو آکادمی دریافت میکنه بدون آزمون ورودی و بدون نیاز به مدرک زبان و بدون توجه به سن متقاضی است از این رو کافیه رشته تحصیلی و دانشگاه مد نظرتون رو انتخاب کنید و اوگو آکادمی در سریع ترین زمان پذیرشتون رو براتون آماده میکنه.

خبرخوب برای متقاضیان رشته پزشکی

اوگو آکادمی نماینده رسمی ۵ دانشگاه خصوصی مورد تایید وزارت بهداشت ایران (دانشگاه های باهچهشهیر، یتی تپه، آجی بادم، ایدین، مدیپل) است و میتونیم برات در هر کدوم از این دانشگاه ها تو رشته ی مورد علاقتون مثل پزشکی دندان پزشکی و داروسازی و یا فیزیوتراپی با بیشترین بورسیه پذیرش بگیریم.

ترکیه پلی به کشور های اروپایی و آمریکا

اکثر دانشگاه های ترکیه مورد تایید مستقیم اتحادیه اروپا برای کار و ادامه ی تحصیل هستند که اصطلاحا بهش دیپلم آبی میگن و شما حتی میتونید طی دوره تحصیلتون از طریق شرکت در برنامه اراسموس پلاس دو ترم در دانشگاه های معتبر اروپا انتقالی بگیرید و از فرصت تحصیل در کشور های اروپایی مثل آلمان ایتالیا فرانسه فنلاند بهره مند شود.

  • دقت داشته باشید که مشاوره و اپلای فقط برای شهروندان ایرانی امکان پذیر است.
پذیرش در دانشگاه نیشانتاشی ترکیه
Group 18889 min

پذیرش تضمینی در دانشگاه های ترکیه

همانطور که می‌دانید، دانشگاه‌های ترکیه دانشجویان بین‌المللی خود را به دو شیوه عمده ازمون یوس و SAT پذیرش می‌کنند.و همچنین دانشجویان ملزم به ارائه مدرک زبان تافل یا تومر برای دریافت پذیرش هستند. اما به دلیل اینکه اوگو آکادمی نماینده رسمی دانشگاه های ترکیه هست به راحتی و بدون هیچ گونه دردسر و حتی با تضمین، می‌توانید نامه پذیرش خود را در دانشگاه انتخابی دریافت کنید. دپارتمان اوگو آکادمی، با توجه به قراردادهای همکاری متعدد خود با تمامی دانشگاه‌های خصوصی ترکیه و همچنین قراردادهای همکاری با بیش از ۱۰ دانشگاه دولتی رنک بالای این کشور، فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا بدون شرکت در هیچ آزمون ورودی یا هر گونه تست ورودی دیگری، در دانشگاه مدنظرتون پذیرش بگیرید. لازم به ذکر است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، امکان تحصیل در تمامی رشته‌های تحصیلی به ویژه رشته‌های برتر نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی از دانشگاه های تایید ایران و همچنین بهترین دانشگاه ها در رشته‌های مهندسی و مدیریتی غیره وجود دارد.

بهترین انتخابی که برای هر رشته میتونی داشته باشی
پزشکی
دندان پزشکی