اپلای در مطرح ترین دانشگاه های ترکیه

اوگو آکادمی راهنمای شما در انتخاب و پذیرش دانشگاه ها در ترکیه، اینجا می تونی خودت مستقیم اپلای کنی و خودت پذیرش بگیری ما کمک‌ات میکنیم.

Untitled 1 2
چرا اوگو آکادمی

در زیر گوشه‎‌ای از خدماتی که اوگو آکادمی ارائه میدهد را قرار دادیم…

۰ تا ۱۰۰ امور اخذ پذیرش

دپارتمان اوگو آکادمی در راستای اخذ بهترین نتایج و تجربه برای شما عزیزان صفر تا ۱۰۰ امور تحصیلی اعم از ترجمه مدارک، رزرو خوابگاه و امور پذیرش شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد و در همه مراحل همراه شماست

ثبت نام دانشگاه

دپارتمان اوگو آکادمی با موسسات و دانشگاه های زیادی در ترکیه قرارداد مستقیم دارد که در کمترین زمان پذیرش تحصیلی شما را برای معتبرترین و پیشرفته ترین دانشگاه های ترکیه انجام می‌دهد.

مشاوره رایگان و تخصصی

مشاورین حرفه ای اوگو آکادمی از طریق مشاوره تلفنی رایگان و مشاوره تخصصی حضوری با پرسش سوالات تخصصی شرایط شما را آنالیز کرده و بهترین پیشنهاد و راهنمایی را برای تحصیل در ترکیه ارائه می‌دهد.

پشتیانی

تحصیل با کیفیت و مقرون به صرفه برای داشتن آینده ای درخشان و مدرک معتبر، مسیر شما را برای فتح قله های پیشرفت هموارتر خواهد ساخت و اوگو آکادمی شما را در گذراندن این مسیر به بهترین شکل ممکن همراهی خواهد کرد. 

درخواست مشاوره
  • دقت داشته باشید که مشاوره و اپلای فقط برای شهروندان ایرانی امکان پذیر است.
Untitled 2
لیست دانشگاهایی که اوگو برای شما اپلای میکند
Untitled 1

پذیرش تضمینی در دانشکاه های ترکیه

اخذ پذیرش بدون آزمون دانشگاه های ترکیه، راحت ترین و مطمئن ترین راهی است که می توانید برای تحصیل در دانشگاه‌ های این کشور انتخاب کنید. همانطور که می دانید، دانشگاه های کشور ترکیه، دانشجویان بین المللی خود را به دو شیوه مختلف پذیرش می کنند.در شیوه اول داوطلبان ملزم به شرکت در یکی از آزمون‌ های ورودی دانشگاه نظیر یوس و SAT می شوند.
این در حالی است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، خیلی راحت و بدون دردسر؛ آن هم به صورت تضمینی، می توانید نامه پذیرش خود در دانشگاه انتخابی را دریافت کنید. دپارتمان اوگو آکادمی با توجه به قراردادهای همکاری متعدد خود با تمامی دانشگاه های خصوصی ترکیه؛ همچنین قراردادهای همکاری با بیش از ۱۰ دانشگاه دولتی رنک بالای این کشور، زمینه پذیرش شما در دانشگاه انتخابی را بدون شرکت در کنکور یا هر نوع آزمون ورودی دیگری فراهم می کند.
لازم به ذکر است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، امکان تحصیل شما در تمامی رشته ‌های تحصیلی به ویژه تاپ ‌ترین آن ها نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی؛ همچنین بهترین رشته های گروه مهندسی و… وجود دارد.

درخواست مشاوره
  • دقت داشته باشید که مشاوره و اپلای فقط برای شهروندان ایرانی امکان پذیر است.
Untitled 2
دانشجویان موفق درباره خدمات موسسه اعزام دانشجو اوگو آکادمی چه می‌گویند؟
دانشجوی رشته فیزیوتراپی
محمد نوربخش
دانشجوی رشته فیزیوتراپی
رشته فیزیوتراپی رو با چندین ماه تحقیق و پرس و جو انتخاب کردم و چون خودم تسلط کامل به زبان انگلیسی داشتم این زبان رو برای تحصیل انتخاب کردم. چون خانواده حساسی دارم با چندین موسسه تماس گرفتم و مشاوره آزتان فقط طوری بود که اعتماد من و خانواده من رو جلب کرد. حتی حضوری هم به دفترشون نرفتیم و آنلاین قرارداد بستیم ولی پشتیبانی و خدماتی که ارائه میدن عالیه.
معماری و طراحی داخلی
محمدامین روحی
معماری و طراحی داخلی
اگر بخوام آرتان رو تو سه کلمه خلاصه کنم فقط میتونم بگم "رضایت، رضایت، رضایت ". مشاوره های خفنی که دارند، پشتیبانی که از لحظه قرارداد دارند، خدمات عالی که تو ترکیه موقع ثبت نام داشتن و کلا از لحظه ورود به فرودگاه کنار من بودن همه نشان دهنده اینه که به دنبال رضایت متقاضین. اعتماد به موسسه آرتان از بهترین اتفاقات زندگی من بود.
 دانشجوی رشته‌ی داروسازی
مهشاد علیمیان
دانشجوی رشته‌ی داروسازی
صداقت، کاردرستی و پیگیری سه کلمه ای که میتونم موسسه آرتان رو در اون‌ها خلاصه کنم. صداقت به دلیل اطلاعات زیاد و کامل از دانشگاه های ترکیه که به همین دلیل بدون این که سر کسی رو کلاه بزارن راهنمایی و کمک میکنن ( چون هزار جا زنگ زدم میدونم روش مشاوره موسسه های دیگه چطوره ) کاردرستی به این دلیل که مطمئنی کارت بدون هیچ ایرادی به صورت صفر تا صد انجام میشه. و پیگیری درست هم به این دلیل که حتی وقتی خودت یادت میره یه کارایی باید خودت انجام بدی زنگ میزنن و یادآوری میکنن. هزاران بار ممنونم ازتون مخصوصا خانم عابدی عزیز