پذیرش در مطرح ترین دانشگاه های ترکیه (رایگان)

اوگو آکادمی راهنمای شما در انتخاب و پذیرش دانشگاه ها در ترکیه

تحصیل در ترکیه
نمایش ویدیو درباره تحصیل در ترکیه

چرا اوگو آکادمی بهترین گزینه برای مشاوره شماست؟

۰ تا ۱۰۰ امور اخذ پذیرش

لازم نیست همه کار را خودتان تنها انجام بدهید، ما نمایندگی رسمی ۳۵ دانشگاه در ترکیه هستیم وصفر تا ۱۰۰ امور تحصیلی مثل ترجمه مدارک، رزرو خوابگاه و امور پذیرش شما را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهیم.

یک فرصت برای متقاضیان پزشکی

ما نماینده رسمی ۵ دانشگاه خصوصی مورد تایید وزارت بهداشت ایران (دانشگاه های باهچه شهیر، یتی تپه، آجی بادام و ..) هستیم و میتونیم در هر کدوم از این دانشگاه ها تو رشته هایی مثل پزشکیه، دندان پزشکی و داروسازی یا فیزیوتراپی با بیشترین بورسیه پذیرش بگیریم.

ترکیه پلی به کشور های اروپایی و آمریکا

ترکیه شمارو به آرزو هاتون نزدیک تر میکنه. شما با یک امکانی به اسم دیپلم آبی میتونید ادامه تحصیلتون رو در هر کشوری از اروپا که دوست داشتید ادامه بدید مثل آلمان ایتالیا فرانسه فنلاند و..

آزمون و مدرک زبان نیاز ندارید!

پذیرش هایی که اوگو آکادمی دریافت میکنه بدون آزمون ورودی و بدون نیاز به مدرک زبان و بدون توجه به سن متقاضی است از این رو کافیه رشته تحصیلی و دانشگاه مد نظرتون رو انتخاب کنید و اوگو آکادمی در سریع ترین زمان پذیرشتون رو براتون آماده میکنه.

میخوای کمکت کنیم سریع پذیرش بگیری؟

  • دقت داشته باشید که مشاوره و اپلای فقط برای شهروندان ایرانی امکان پذیر است.

شماره تماس به همراه رشته تحصیلی مد نظرت رو برامون ارسال کن تا مشاوران ما در کمتر از چند دقیقه برای مشاوره رایگان باهات تماس بگیرن 

مشاوران شما در اوگو آکادمی

Group 18889 min

پذیرش تضمینی در دانشگاه های ترکیه

همانطور که می‌دانید، دانشگاه‌های ترکیه دانشجویان بین‌المللی خود را به دو شیوه عمده ازمون یوس و SAT پذیرش می‌کنند.و همچنین دانشجویان ملزم به ارائه مدرک زبان تافل یا تومر برای دریافت پذیرش هستند. اما به دلیل اینکه اوگو آکادمی نماینده رسمی دانشگاه های ترکیه هست به راحتی و بدون هیچ گونه دردسر و حتی با تضمین، می‌توانید نامه پذیرش خود را در دانشگاه انتخابی دریافت کنید. دپارتمان اوگو آکادمی، با توجه به قراردادهای همکاری متعدد خود با تمامی دانشگاه‌های خصوصی ترکیه و همچنین قراردادهای همکاری با بیش از ۱۰ دانشگاه دولتی رنک بالای این کشور، فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا بدون شرکت در هیچ آزمون ورودی یا هر گونه تست ورودی دیگری، در دانشگاه مدنظرتون پذیرش بگیرید. لازم به ذکر است که در شیوه پذیرش بدون آزمون، امکان تحصیل در تمامی رشته‌های تحصیلی به ویژه رشته‌های برتر نظیر پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی از دانشگاه های تایید ایران و همچنین بهترین دانشگاه ها در رشته‌های مهندسی و مدیریتی غیره وجود دارد.

فقط گوشه ای از فرصت های تحصیل در ترکیه 👇
پزشکی
دندان پزشکی